FOTBAL: Program meciuri amicale echipe Liga 1 !

Transferuri Liga 1

Echipele din Liga I au inceput pregatirile pentru returul Ligii I 2012/2013. Majoritatea echipelor au inceput stagiile de pregatire in tari cu o temperatura mai ridicata, doar Dinamo si Otelul au ales stagii de pregatire la munte.

Program meciuri amicale echipe Liga 1:

Vineri, 18 ianuarie 2013

Steaua – Fc Basel

Sambata, 19 ianuarie 2013

CFR Cluj – Ferencvaros

Duminica, 20 ianuarie 2013

Dinamo – FC Rasnov(Liga 4), ora 12:00

Luni, 21 ianuarie 2013

Steaua – Dnepr, ora 20:30, Look TV

Miercuri, 23 ianuarie 2013

Steaua – Dinamo Kiev, ora 20:30, Look TV
CFR Cluj – Lucerna
Ceahlaul – Rapid CFR Suceava

Joi, 24 ianuarie 2013

Rapid – Dnepr

Samabata, 26 ianuarie 2013

FC Vaslui – Molde (20:00)
Petrolul – Slaven Belupo
Ceahlaul – ASC Bacau

Duminica, 27 ianuarie 2013

Pandurii – Volga Novgorod
Rapid – Videoton
Viitorul – FK Rad Belgrad

Marti, 29 ianuarie 2013

Rapid – Guangzhou

Miercuri, 30 ianuarie 2013

Concordia Chiajna – FC San Fernando
CFR Cluj – Videoton
Ceahlaul – FC Botosani

Joi, 31 ianuarie 2013

Viitorul – RNK Split
Petrolul – Simurq Pesakar
Concordia Chiajna – Xerez

Vineri, 1 februarie 2013

CFR 1907 Cluj – Dniepr
Pandurii – Horizont Turnovo

Sambata, 2 februarie 2013

FC Brasov – FK Minsk
Concordia Chiajna – Kuban Krasnodar

Duminica, 3 februarie 2013

Viitorul – Hradec Kralove

Luni, 4 februarie 2013

Concordia Chiajna – Gunaghzou
Gaz Metan Medias – Zbrojovska Brno

Marti, 5 februarie 2013

CSMS Iasi – Cernomoret Odessa
Viitorul – adversara nestabilita inca

Miercuri 6 februarie 2013

FC Brasov – Novi Pazar
Concordia Chiajna – Sparta Praga
Gaz Metan Medias – Gornik Zabrze
Ceahlaul – Karpaty Lvov

Vineri, 8 februarie 2013

Petrolul – Maribor
FC Brasov – Donji Sren
SMS Iasi – St. Polten
Ceahlaul – Novi Pazar

Sambata, 9 februarie 2013

Concordia Chiajna – Legia Varsovia

Duminica, 10 februarie 2013

Gaz Metan Medias – Sigma Olomouc
Ceahlaul – Bregalnica Stip

Luni, 11 februarie 2013

Petrolul Ploiesti – Kosice
FC Brasov – Ferencvaros

Marti, 12 februarie 2013

Gaz Metan Medias – Zakarpattia
Ceahlaul – Banik Ostrava

Miercuri, 13 februarie 2013

Otelul Galati – Torpedo Kutaisi

Joi, 14 februarie 2013

Petrolul – Litex Lovech
FC Brasov – Trencin
Gaz Metan Medias – Senica
CSMS Iasi – Napredak Krusevac

Sambata, 16 februarie 2013

Ceahlaul – Vardar Skopje

Duminica, 17 februarie 2013

Petrolul – Steaua Rosie Belgrad
FC Brasov – Sahtior
Otelul Galati – Stromsgodset

Luni, 18 februarie 2013

FC Brasov – Sonderjyske

Miercuri, 20 februarie 2013

Otelul Galati – Lokomotiv Moscova

Leave a Reply


9 − = 5

Bloguri, Bloggeri si Cititori Sport la Tv